O nas - PINMASTER

O NAS

PINmaster jest polską marką. Powstał jesienią 2015 roku i należy do spółki 4xA Sp. z o.o, którą współtworzą pomysłodawcy/autorzy rozwiązania. Projekt został w 2015 roku laureatem polskiej edycji międzynarodowego konkursu SmartCity Challenge.

Jesteśmy rzetelną firmą oferującą najlepsze rozwiązania w obszarze efektywnej kontroli dostępu.

PINmaster to łatwy w użyciu, niezawodny, bezpieczny funkcjonalny system kontroli dostępu do obiektów. Składa się z zamków szyfrowych oraz platformy usługowej zarządzającej m.in. dystrybucją kodów PIN zgodnie ze zdefiniowanymi przez użytkownika zasadami dostępu oraz oferujacej szereg dodatwkoych udogodnień np. automatyzującej komunikację z gośćmi.

W skrócie: w obiektach, które chcemy objąć kontrolą systemu PINmaster instalujemy specjalne zamki szyfrowe, a następnie zarządzamy dostępem do tych obiektów przy pomocy platformy informatycznej PINmaster. Umożliwia ona ustalanie zasad dostępu do naszych obiektów (kto i kiedy powinien mieć dostęp). Zadaniem platformy jest wysyłanie uprawnionym użytkownikom kodów PIN do udostępnionych zamków szyfrowych.

Na koszt składają się dwa zasadnicze elementy: cena zamka oraz koszt dostępu do usług. Cena zamka zależy od wybranego modelu urządzenia, wersji wyposażenia, itp. Koszt dostępu do usług jest opłatą cykliczną związaną z usługami, które świadczymy w ramach systemu PINmaster m.in. automatyczną komunikację z gośćmi, terminarz rezerwacji synchronizowany z zewnętrznymi systemami, autoryzacja gości, "wirtualny check-in", itp.

 

Poniżej materiały do pobrania z wystąpień i prezentacji:

Prezentacja "Automatyzacja - "buzzword" czy konieczność?" na spotkaniu warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik 8.V.2018

KONTAKT

PINmaster

4xA Sp. z o.o.

Al. Wilanowska 7A lok 32

02-765 Warszawa

+ 48 507 424 626

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*
Zaakceptuj regulamin