O NAS

PINmaster jest polską marką. Powstał jesienią 2015 roku i należy do spółki 4xA Sp. z o.o, którą współtworzą pomysłodawcy/autorzy rozwiązania oraz inwestor - fundusz VC Black Pearls. Projekt został w 2015 roku laureatem polskiej edycji międzynarodowego konkursu SmartCity Challenge.

Jesteśmy rzetelną firmą oferującą najlepsze zabezpieczenia zgodne z systemem PINmaster.

PINmaster to łatwy w użyciu i bezpieczny system kontroli dostępu do obiektów. Składa się z zamków szyfrowych oraz platformy zarządzającej dystrybucją kodów PIN zgodnie ze zdefiniowanymi przez użytkownika zasadami dostępu.

W skrócie: w obiektach, które chcemy objąć kontrolą systemu PINmaster instalujemy specjalne zamki szyfrowe, a następnie zarządzamy dostępem do tych obiektów przy pomocy platformy informatycznej PINmaster. Umożliwia ona ustalanie zasad dostępu do naszych obiektów (kto i kiedy powinien mieć dostęp). Zadaniem platformy jest wysyłanie uprawnionym użytkownikom kodów PIN do udostępnionych zamków szyfrowych.

Na koszt składają się dwa zasadnicze elementy: cena zamka oraz abonament. Cena zamka zależy od wybranego modelu urządzenia, wersji wyposażenia, itp. Koszt abonamentu jest opłatą cykliczną związaną z dostępnością usług, które świadczymy w ramach systemu PINmaster: m.in. wysyłki SMS'ów, terminarzem rezerwacji, autoryzacji gości, itp.

 

Poniżej materiały do pobrania z wystąpień i prezentacji:

Prezentacja "Automatyzacja - "buzzword" czy konieczność?" na spotkaniu warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik 8.V.2018

KONTAKT

PINmaster

4xA Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 472

80-309 Gdańsk

+ 48 583 554 010

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*
Zaakceptuj regulamin